7 gier Keno za darmo | Graj za darmo online w kasynie

GRY KENO

 • Jackpot keno
  Jackpot keno
 • Keno
  Keno
 • Keno
  Keno
 • Keno
  Keno
 • Keno
  Keno
 • Keno lab
  Keno lab
 • Kenotronic
  Kenotronic
google

ZAGRAJ W GRY KENO DLA ROZRYWKI. SPRÓBUJ ZAGRAĆ ZA DARMO ONLINE GRY KENO W TRYBIE DEMO. NIE JEST WYMAGANA INSTALACJA, ANI REJESTRACJA.

Keno - tak to się gra

Gry loteryjne są popularne na całym świecie. Oferują pełny jackpot i szansę na wygranie milionów dla tych, którzy wybiorą właściwe liczby. Rysunek jest zawsze oczekiwany z podekscytowaniem i oczekiwaniem od wszystkich uczestników. Keno to nowy rodzaj lukratywnej loterii oferowanej w wielu kasynach online. Keno oferuje lepsze szanse niż inne loterie. Ponadto losowania odbywają się częściej. Poniżej opisano, jak grać w Keno.

Keno: zasady gry

W Keno wybierasz od jednego do 15 pudełek, które są identyczne z liczbami od 1 do 80. Działa jak zwykła loteria. Kwota i szansa na wygraną zależą od tego, na ilu polach grasz. Na każdym rysunku losowanych jest 20 liczb. Następnie możesz porównać wynik z końcówką. Jeśli mecz jest wystarczający, otrzymasz nagrodę. Kursy na liczbę rozegranych pól zostaną ogłoszone z wyprzedzeniem.

Loteria online z dużymi szansami na wygraną

Wskaźnik wygranych w Keno zależy od liczby zaznaczonych pól. Liczba daje współczynnik wypłaty 3: 1. W takim przypadku otrzymasz 3 $ za bilet o wartości 1 $. Ale jeśli postawisz na 10 pól i masz pięć lub więcej trafień, czeka Cię znacznie wyższy zysk. Zdobądź jackpota z 10 lub więcej poprawnymi numerami.

Strategie Keno

Zwycięskie liczby są określane za pomocą generatora losowego w Keno. Szanse na wygraną są takie same dla każdego kuponu, więc nie ma prawdziwej strategii. Większość graczy ustawia sekwencję liczb, które mogą łatwo zapamiętać lub które mają dla nich specjalne znaczenie. Warto jednak wcześniej uzyskać informacje o możliwościach zysku w stosunku do liczby pól. W Keno wybierz kombinację liczb, na którą rzadko się obstawia. W ten sposób unikniesz dzielenia wygranych między kilku graczy, jeśli liczby są równe.

Keno w wiodących kasynach online

Gry loteryjne, takie jak Keno, są coraz częściej obecne w kasynach online. Są szybkie i łatwe do przeprowadzenia i obiecują emocje przy każdym losowaniu. W Keno możesz zgarnąć znaczące wygrane za pomocą zaledwie kilku poprawnych liczb. Dodatkowo istnieje możliwość zgarnięcia pełnego jackpota. W nowoczesnych kasynach online często możesz wybierać pomiędzy różnymi wariantami Keno. Te różnią się grafiką i zasadami gry. Możesz więc wybrać wersję, aby sprawdzić swoje szanse na wygraną. Zarejestruj się teraz w kasynie online, aby wypróbować Keno i inne gry loteryjne.