4 gry Kosci za darmo | Graj za darmo online w kasynie

GRY KOSCI

 • Craps
  Craps
 • Craps
  Craps
 • Craps
  Craps
 • Craps
  Craps
google

ZAGRAJ W GRY KOSCI DLA ROZRYWKI. SPRÓBUJ ZAGRAĆ ZA DARMO ONLINE GRY KOSCI W TRYBIE DEMO. NIE JEST WYMAGANA INSTALACJA, ANI REJESTRACJA.

Kości to amerykańska gra losowa w kości. W międzyczasie jednak jest również szeroko rozpowszechniony w Europie i również cieszy się coraz większą popularnością w tym kraju. Kości są oferowane w wybranych kasynach, ale przede wszystkim w kasynach online. Zaletą tej gry w kości jest to, że gracze nie stawiają przeciwko sobie, ale zbiorowo przeciwko kasynu. Taka możliwość daje stałą i realną szansę na wygraną. Należy również wspomnieć, że niektóre kasyna oferują bonus w tej grze. Jednak procenty wypłat mogą się różnić w kasynach.

Kości online w kasynie online » W ten sposób możesz dziś wygrać dużo pieniędzy!

Craps, czasami nazywane Craps Shooting lub Seven Eleven, stało się jedną z najpopularniejszych gier losowych wszechczasów w Stanach Zjednoczonych. Z drugiej strony w Europie jest to obecnie nadal rynek niszowy. To się zmieni! Odkąd kasyna online wskoczyły do ​​pociągu do kości, gra w kości cieszy się również rosnącą popularnością w Niemczech. Po zapoznaniu się z zasadami coraz więcej uczestników liczy na zdobycie strategicznej przewagi. Chcielibyśmy pomieścić zarówno potencjalnych, jak i doświadczonych ekspertów: nie tylko zajmujemy się rozgrywką i wskazówkami, ale także oferujemy bonus bez depozytu, który zasila Twoje konto użytkownika kwotą 10 euro, jak tylko się zarejestrujesz!

Dlatego powinieneś grać w kości online

Każdy z naszych czytelników powinien spędzić przynajmniej jeden wieczór w regionalnym kasynie. Urok i atmosfera mówią same za siebie – i są gwarancją dobrej zabawy z realistyczną perspektywą wielkiego sukcesu! Oczywiste jest jednak, że bardzo niewielu graczy ma wystarczające rezerwy czasu, aby regularnie angażować się w swoje hobby. Praca i życie rodzinne są wystarczająco stresujące. Ponadto nie jest łatwo zawsze zwracać uwagę na godziny otwarcia lub mieć pod ręką odpowiednią szafę. Jeśli chciałbyś zagrać w kości bez konieczności intensywnego przygotowania, z przyjemnością polecimy Ci kasyno online. Zabawa w grze jest identyczna, podobnie jak szanse na wygraną! Nawet przy konwersji pikseli szybko będziesz kibicować swojemu pierwszemu sukcesowi.

Biblioteki gier internetowych tylko w ciągu ostatnich kilku lat zrobiły duży krok naprzód. To, co kiedyś było ledwie rozpoznawalną mieszanką pikseli, teraz stało się przemysłem wartym miliardy dolarów. Różne odmiany gry w kości online wyglądają realistycznie, towarzyszą im autentyczne dźwięki i wypłacane są natychmiast po wygranej. Już po kilku sekundach nie będziesz już czuł się tak, jakbyś siedział przy komputerze. Twoje opcje są takie same jak w kasynie. Stawiasz stawkę, stawiasz zakład – i po krótkiej chwili wiesz, czy możesz liczyć na kredyt. Bez innych graczy rundy szybko przechodzą przez scenę. W ciągu zaledwie jednej minuty możesz kilkakrotnie wypełnić swój budżet!

Fakt, że tak wiele kasyn online walczy o Twoją uwagę, może początkowo wydawać się przytłaczający, ale w pełni skorzystasz. W końcu dostawcy pracują ciężej niż kiedykolwiek, aby zainspirować każdego gracza w kości na dłuższą metę. Nie bój się zajrzeć do konkurencji i znaleźć najlepsze wdrożenia internetowe! Ponadto możesz przy okazji wielokrotnie zbierać bonus do kości.

Jak się gra w kości online?

Kości mogą wydawać się skomplikowane dla początkującego. Ale zwłaszcza gracze, którzy już odprężyli się przy stole do ruletki, prawidłowo oceniają, że pierwsze wrażenie jest zwodnicze. Choć obraz jest zdezorientowany, podstawowe aspekty gry w czajnik są przyswajane po kilku chwilach.

W kości online gra się według tych samych zasad, które obowiązują w kasynach naziemnych. Każdy, kto już zdobył doświadczenie, może od razu wyrzucić je na równowagę z zyskiem. W międzyczasie początkującym i początkującym radzimy skorzystać na razie z darmowego trybu zabawy. W ten sposób grają wyłącznie na wirtualne pieniądze, bez ryzyka finansowego i ryzyka utraty pieniędzy spowodowanej ignorancją. Prawdziwe pieniądze należy ryzykować tylko wtedy, gdy nie ma już pytań o to, jak grać. Lepiej dmuchać na zimne!

Podstawy

Celem gry w kości jest pokonanie rozdającego odpowiednią sumą lub, jak w ruletce, dokonanie prawidłowej prognozy. Wypłata jest następnie obliczana w zależności od prawdopodobieństwa sukcesu. Runda rozpoczyna się, gdy uczestnicy ustalają stawki. Obowiązują standardowe zasady: jeśli dużo ryzykujesz, możesz dużo zyskać – ale możesz też stracić wszystko równie szybko! Dlatego zalecamy podejmowanie tylko takiego ryzyka, które możesz łatwo ponieść, aby go stracić. Żadne wygrane nie są gwarantowane podczas uprawiania hazardu. Nie ma znaczenia, ile zdobyto doświadczenia ani jak dobre może być Twoje własne podejście.

Gracz, którego kolej jest nazywany strzelcem. Wprawia w ruch dwie kostki i chwilę później może być bogatszy o wygraną pieniężną. Przy pierwszym rzucie mogą pojawić się następujące opcje:

– Jeśli strzelec trafi parą kości 7 lub 11 punktów, jest to naturalne. Wygrywa natychmiast i albo ponownie gra w kości, nie przyjmując zakładu, albo przekazuje je uczestnikowi siedzącemu po jego prawej stronie. Ponieważ 7 jest najczęściej trafianą liczbą ze statystycznego punktu widzenia, szanse na wygraną są dobre zarówno dla początkujących, jak i dla ekspertów.

– Dokładnie odwrotnie dzieje się z tak zwanym badziewiem. Jeśli gracz otrzyma nieprawdopodobne liczby 2, 3 lub 12, bank wygrywa. Nie może ani oskarżać porażki specjalną zasadą, ani kwestionować jej w żaden inny sposób. W przeciwieństwie do ruletki nie ma wyjątków, w których przegrana jest zmniejszona o połowę.

– Wszystkie inne liczby opisują punkt. Jeśli 4, 5, 6, 8, 9 lub 10 oczu zostanie trafionych, strzelec zostaje zatrzymany, aby wprawić kostkę w ruch po raz drugi. Do tej pory ani on, ani bank nie wygrali. Jednak stochastyka faworyzuje teraz dealera.

Przy drugim rzucie zasady gry w kości nieco się różnią. Teraz mioty są oceniane następująco:

– Strzelec wygrywa zakład, jeśli powtórzy swój punkt. Na przykład, jeśli uruchomił ją z 6 oczami, musi teraz ponownie rzucić nimi, jeśli chce pomyślnie zakończyć rundę.

– W przeciwieństwie do rzutu, bank ma teraz nadzieję, że najbardziej prawdopodobny numer 7 jest objęty. Jeśli tak się stanie, wygrywa krupier – a wraz z nim każdy uczestnik, który na niego postawił.

– Kości rzucają się ponownie, jeśli ani punkt, ani 7 nie zostaną wyrzucone. Średnio każda runda wymaga około trzech do czterech rzutów, dopóki wynik nie zostanie jasno określony.

Opcje zakładów

Kości są dostępne w niezliczonych kasynach online. Ponieważ wdrożenia pochodzą od różnych zespołów programistycznych, oferowane zakłady mogą się od siebie różnić. Wchodzimy w najpopularniejsze zakłady i wyjaśniamy, jakie są Twoje szanse na wygraną!

Podanie: Czy wierzysz, że strzelec wygra swoim rzutem? Następnie powinieneś natychmiast obstawić ze Spasem, że zdobędzie naturalny lub dwa punkty. Szanse na sukces wynoszą 49,29 proc. Bank zachowuje minimalną przewagę kasyna wynoszącą zaledwie 1,41 procent. Pass jest dwa razy bardziej lukratywny niż zwykły zakład w ruletce!

Don’t Pass : Tutaj obstawiasz dokładnie na odwrót! Masz nadzieję, że bank to wykorzysta i wygra grę. Prawdopodobieństwo sukcesu wynosi 49,30 procent. W wielu kasynach online stawka jest wypłacana po stosunku 1: 1, podobnie jak przy karierze, więc Twoja stawka jest podwajana. Może się jednak zdarzyć, że niektórzy dostawcy zatrzymają niewielką prowizję, na przykład w przypadku Baccarat.

Come : podobnie jak zakład pass, jednak Come jest rozstrzygany tylko wtedy, gdy runda już trwa. W praktyce obstawiasz, że gracz trafi 7 lub 11, co jest naturalne. Zupełnie niezależnie od tego, że nawet w tym przypadku nie jest to już przydatne. Przewaga banku przy tym zakładzie również wynosi tylko 1,40 procent.

Don’t Come : Don’t Pass jest dokładnym przeciwieństwem Pass, Don’t Come jest przeciwieństwem Come. Jeśli runda przejdzie co najmniej do drugiego rzutu, wygrywasz ze współczynnikiem wypłaty 1: 1, jeśli strzelec trafi 2 lub 3 – lub gra kończy się 7 przed nadejściem punktu. Jedyny wyjątek: remis jest punktowany na numerze 12. Wygrywasz, gdy strzelec przegrywa!

Zakłady na kursy : te zakłady można obstawiać bez przewagi kasyna. Gracze zobowiązują się do zapłaty określonych kwot, które są oferowane po uczciwych kursach. Zakłady na kursy są możliwe na sumy 4, 5, 6, 8, 9 i 10. Wypłata odpowiada prawdopodobieństwu. Na przykład sumy 6 i 8 oferowane są po kursie 6: 5, a sumy 10 są oferowane po kursie 2: 1.

Zakłady na prepozycję: Tutaj również decydujesz, że określona liczba zostanie objęta. Na przykład przewaga banku w przypadku Field (zakład na 2, 3, 4, 9, 10, 11 lub 12) wynosi tylko 5,6 procent.

Postaw zakłady : Przed rzutem wyjściowym możesz postawić szybki zakład przed trafieniem 7. Podobnie jak w przypadku zakładów na kursy, szczególnie polecane są sumy 6 i 8.

Kup zakłady : odpowiada zakładom na miejsce, ale z lepszymi procentami wypłat. Haczyk: bank zatrzymuje prowizję w wysokości pięciu procent. Kup zakład jest opłacalny w porównaniu z zakładem miejscowym na sumy 4 i 10.

Zakłady Lay : przeciwieństwo zakładów kupna, ponieważ obstawiasz, że 7 zostanie trafiona przed całkowitym obstawieniem. Lay 4 i 10 płacą, jeśli przewaga banku wynosi 2,4 procent z prawdopodobieństwem wygranej 2: 3.

Kości online na smartfonach, telefonach komórkowych i tabletach

Kasyna online są liderem i nadal dostosowują się do ducha czasu. Nic więc dziwnego, że równie łatwo możesz zacząć grać w kości online na swoim telefonie komórkowym. Nie jesteś więc zależny ani od następnego najlepszego kasyna, ani od komputera stacjonarnego lub notebooka. Chociaż obsługa na mniejszych ekranach może być nieco ryzykowna, szybko się do tego przyzwyczaiłeś. Ci, którzy regularnie piszą na swoim smartfonie, szybko odnajdą się w okolicy i będą mogli obstawiać zakłady w kościach online, kiedy tylko będą mogli połączyć się z Internetem. W przypadku wielu platform hazardowych pobieranie aplikacji nie jest już konieczne. Gracze mogą wygodnie grać w przeglądarce i inicjować gry po kilku sekundach.

Kości, gdziekolwiek masz ochotę grać w kości – jak dobrze to brzmi? I jest to prawdą w najprawdziwszym ze słów. Ponieważ cały czas masz pod ręką swój smartfon, aw wielu przypadkach nawiązane jest połączenie Wi-Fi, możesz swobodnie poddawać grę online przez całą dobę. Być może nudzisz się podczas przerwy na lunch lub chcesz rozegrać szybką rundę przed powrotem do domu, aby mieć wtedy jeszcze więcej czasu dla dzieci. Nie ma znaczenia, czy grasz w kości online tylko przez pięć minut, czy spędzasz godziny ze swoim hobby, ponieważ twój partner i potomstwo są poza domem. Grasz w kości bez godzin otwarcia i doboru odpowiednich ubrań – nawet o północy lub podczas niedzielnego relaksu w wannie.

Często zadawane pytania dotyczące kości online - pytania i odpowiedzi

Nie martw się, jeśli na początku zasady wydają Ci się zbyt skomplikowane. Po wypróbowaniu kości szybko zakochasz się w dynamicznej i niezwykle zróżnicowanej grze losowej. Z własnego doświadczenia wiemy, że warto regularnie przychodzić do wirtualnego stołu i stawiać na rozdającego lub gracza. Każda runda ma swoje własne sztuczki – niezależnie od tego, czy sam wprawiasz kostkę w ruch, czy po prostu masz nadzieję, że wynik, który wpisałeś, nastąpi. Wiemy również, że po przeczytaniu naszych porad i wskazówek pytania mogą pozostać bez odpowiedzi. Dlatego w tym miejscu chcielibyśmy na nie odpowiedzieć!

Czy gry w kości online są bezpieczne i przejrzyste?

Skąd mam wiedzieć, że nie jestem oszukiwany w kościach online? Ta myśl wydaje się prawie obowiązkowa, dzięki implementacji oprogramowania nigdy nie jest do końca jasne, czy generator liczb losowych w ogóle działa, czy nie daje z góry określonego wyniku. Możemy jednak dać wszystko jasne: w kasynach online, które są licencjonowane w Unii Europejskiej, a nawet w Szlezwiku-Holsztynie, subtelności techniczne są stale sprawdzane przez niezależnych ekspertów. Podobnie jak wiele firm wydaje stałe w ruletce, tak i Ty możesz zanotować, które numery zostały trafione. Szybko przekonasz się, że wszystkie wartości od 1 do 6 występują z identycznym prawdopodobieństwem! Kości online są bezpieczne, uczciwe, przejrzyste i poważne.

Jakiej strategii zawsze używam, aby wygrywać?

Chcielibyśmy Ci powiedzieć, że dzięki kościom zmieniasz swoje życie za jednym zamachem i możesz tylko wygrać. Jednak sama duża liczba renomowanych kasyn online dowodzi, że tak nie jest. Wszyscy istnieją, ponieważ są na plusie i wiedzą, jak skutecznie wykorzystać przewagę kasyna. Mianowicie, nieustannie oferując nam najlepsze i najbardziej lukratywne gry! Nie ma strategii, która z pewnością pomoże Ci odnieść sukces w grze w kości. Zasady nie mają również na celu dawania graczom przewagi. Dlatego każdy zainteresowany powinien pamiętać, że kości to gra losowa. Powiedz: To zależy od pomocy Fortuny. Wygrasz dużo pieniędzy, ale możesz też stracić tyle samo pieniędzy. Zabawa, emocje i emocje są gwarantowane przez cały czas!

Kann Craps im Live Casino gespielt werden?

Live Casinos sind der Trend der Stunde. Statt sich in die lokale Spielbank zu begeben, zocken Glücksspielverwöhnte einfach daheim mit echten Dealern und Croupiers! Live-Dealer-Spiele stehen mittlerweile in fast jedem Online Casino zur Auswahl – je nach Software-Entwickler sogar mit einem großen Portfolio. Doch während Blackjack, Roulette und Baccarat obligatorisch angewählt werden können, mangelt es häufig an Craps. Zugegeben: Es ist etwas schwieriger, einen würfelnden Spieler zu simulieren. Unmöglich ist es aber nicht! Wir hoffen dementsprechend darauf, diesen Absatz schon in wenigen Monaten streichen zu können. Craps gehört ohne jeden Zweifel auch in jedes gut aufgeräumte Live Casino! Stilecht mit einer ruckelfreien Webcamübertragung, einem geschulten Dealer und den bekannten Gewinnchancen.

Wann erfolgt die Auszahlung meiner Gewinne?

Noch wichtiger als das Gewinnen von Echtgeld ist die Auszahlung. Schließlich möchtest Du Dich nicht nur darüber freuen, der Wahrscheinlichkeitsrechnung getrotzt zu haben. Du möchtest gleichzeitig das echte Geld auf Deinem Bankkonto wissen! Online Casinos bemühen sich darum, die Gewinnbeträge schnellstmöglich auszuzahlen. Normalerweise nimmt der Prozess mit allem drum und dran etwa zwei bis fünf Werktage auf sich. Mit der Unterstützung von eWallets wie Skrill und Neteller kann der Prozess deutlich beschleunigt werden. Wir raten Dir, Dein Benutzerkonto frühzeitig zu verifizieren. Die Anbieter stellen somit sicher, dass sich ausschließlich Volljährige auf der Plattform anmelden und Kunden ihren Transaktionen unkompliziert zugeordnet werden können. Sollte es nicht möglich sein, eine Auszahlung zu beantragen, hast Du vielleicht noch nicht die Umsatzbedingungen potentiell genutzter Boni erfüllt.

Wie sichere ich mir einen Online Craps Bonus?

… womit wir auch schon beim Thema wären! Die kostenlosen Runden gewährleisten einen risikofreien Start. Doch der Nachteil ist selbsterklärend: Es ist unmöglich, mit ihrer Hilfe echtes Geld zu gewinnen. Greifst Du hingegen auf eine Werbeaktion zurück, ist es Dir sehr wohl erlaubt, einen Echtgeldgewinn einzustreichen. Du drehst nicht kostenlos, sondern aufs Haus! Anhand der Boni und Promotionen erkennst Du, wie ernst es einem Anbieter ist, neue und loyale Kunden anzusprechen. Der Bonus bei der ersten Einzahlung hat sich allein deshalb fest etabliert. Noch besser wird es mit einem No Deposit Bonus, der schon vor einer Transaktion gutgeschrieben wird. Damit Du Craps besser kennenlernen kannst, haben wir ein besonderes Präsent für Dich auf Lager. Dank casino-online.de startest Du umgehend mit 10 Euro gratis! Die einzige Voraussetzung: Du registrierst ein Echtgeldkonto – das selbstredend mit keinerlei Verpflichtungen einhergeht.